Často kladené otázky

Výstavba střech-700x1220

0+

Projects Done
Máte nějaký dotaz?

Odpovědi na často kladené otázky

Z široké nabídky námi prováděných tesařských prací Vám můžeme nabídnout stavbu krovů, dřevěných přístřešků, zahradních domečků, zahradních altánků, garážových přístřešků a stavbu pergol. Veškeré tesařské práce provádějí naši zkušení a vyučení tesaři, kteří mají několikaleté zkušenosti. Provádíme ošetření dřeva proti plísním, houbám a všem dřevokazným škůdcům. Tyto přípravky i prodáváme.

Námi prováděná stavba střechy a montáž střešní krytiny vždy proběhne v souladu s příslušnými normami, doporučeními a požadavky výrobců tak aby byly dodrženy podmínky pro získání záruky na krytinu, nebo na celý systém střešního pláště. Provádíme pokládku veškerých druhů střešních krytin, dostupných na našem trhu. Zajišťujeme veškeré pokrývačské práce po celé severní Moravě.

Přípravu a výrobu klempířských prvků realizujeme ve vlastních klempířských dílnách vybavených stroji známých značek. Veškeré klempířské práce provádíme za použití dostupných a prodejných materiálů. Všechny klempířské práce provádějí naši zkušení a vyučení klempíři, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Zajišťujeme veškeré klempířské práce po celé severní Moravě.

Zajišťujeme kompletní servis střech, včetně zaměření, odborné konzultace řešení opravy a použitých materiálů, dopravy materiálů, provedení veškerých smluvených oprav, úklid, odvoz a skládku odpadu, záruční i pozáruční opravy střech. Realizujeme opravy šikmých a plochých střech za použití všech dostupných střešních krytin a materiálů. Provádíme opravy střech po celé severní Moravě.

Zabýváme se veškerými pracemi souvisejícími s opravami a rekonstrukcemi všech typů střech, střešních konstrukcí a střešních krytin. Živnostenské oprávnění máme na tyto práce – klempířství, pokrývačství, izolatérství, zednictví a stavební práce ve výškách pomocí horolezecké techniky. Zajišťujeme rekonstrukce střech a výměny střešních krytin po celé severní Moravě a okolí.

Mimo jiné také nabízíme zhotovení stavebních prací v mnoha oborech. Počínaje provedením drobných oprav či stavebních úprav, přes montáž vybavení, doplňků a spotřebičů, až po kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader a půdních vestaveb. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, protože naším cílem je odvedení 100% práce a dosažení maximální spokojenosti všech našich zákazníků.

Naše služby

Poskytujeme kvalitní střešní služby

Specializujeme se na montáž nových střech, rekonstrukci střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb. Naše nabídka zahrnuje stavební práce v oblasti rekonstrukce  nebo realizace střech na klíč.

.01