Služby stavební práce-01-1280x700

PZ Trading s.r.o.

Od oprav po kompletní rekonstrukce

Mimo jiné také nabízíme zhotovení stavebních prací v mnoha oborech. Počínaje provedením drobných oprav či stavebních úprav, přes montáž vybavení, doplňků a spotřebičů, až po kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader a půdních vestaveb. Pro naše zákazníky běžně provádíme dílčí stavební práce, někde položíme novou dlažbu, jinde postavíme příčku nebo vyměníme okna. Dále provádíme stavební úpravy komerčních i nekomerčních prostor.

Služby stavební práce-02-400x520

Rekonstrukce bytů a koupelen

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, umakartových bytových jader a koupelen.

Budování půdních bytů

Realizujeme výstavbu půdních vestaveb bytů a kompletní rekonstrukce půdních prostor.

Realizace dřevostaveb

Zabýváme se také výrobou pergol, zahradních domků, altánů, garáží a přístřešků.

Provádíme stavby na klíč

V oboru stavebních prací provádíme jak práce přímo související s opravou nebo rekonstrukcí střechy, jako jsou opravy komínů nebo věnců, ale můžeme Vám nabídnout i většinu ostatních služeb jako například rekonstrukce a zateplování fasád, pokládky dlažeb, izolace, výměny oken.

Provádění stavebních a montážních prací při novostavbách, změnách dokončených staveb (nástavby, přístavby, stavební úpravy), údržbě staveb a jejich odstraňování podle stavebního zákona, včetně vedení realizace staveb a jejich změn. Při provádění uvedených stavebních prací mohou být vykonány i činnosti související s realizací staveb, které jsou předmětem živností řemeslných, případně živnosti volné.

Zajistíme vypracování projektové dokumentace v souladu s platnými normami, předpisy a jednotlivými právními úpravami, včetně vypracování statiky, ekonomického provedení vlastní realizace a ekonomiky budoucího provozu. Vypracování projektové dokumentace může obsahovat i napojení na jednotlivé inženýrských sítí, se zohledněním podmínek, které jsou stanoveny územním plánem, nebo územním rozhodnutím v dané lokalitě výstavby. Zastoupíme Vás v jednání s jednotlivými zástupci státní správy – úřady k zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení. Na dodržováním projektové dokumentace koordinace případných změn a úprav bude dbát stavební dozor.

Střecha musí vydržet několik desítek let. Aby to zvládla a vaše bydlení bylo komfortní, pokrývači, klempíři a tesaři musí odvést kvalitní, bezchybnou práci. Firma PZ Trading s.r.o. staví a opravuje střechy již více než 15 let. Oplýváme bohatými zkušenostmi, ale také veškerou technikou, kterou pro kvalitně odvedenou práci potřebujeme. Samozřejmostí je zajištění všech řemeslných prací nezbytných při renovaci střechy. Celou zakázku vám uděláme na klíč. Součástí hodnotné střechy je i kvalitní materiál. Proto pečlivě vybíráme dodavatele stavebního materiálu. Nadmíru důležitá je pro nás efektivita, protože jen efektivní firmy mohou nabídnou svým klientům rozumnou cenu.

Při realizaci půdní vestavby zohledňujeme stávající prostor, střešní konstrukci, vhodné zateplení, a mnoho dalších technických nezbytností, ale také požadavky spoluvlastníků domu a nutná povolení.
Pokud se rozhodnete pro realizaci tak náročné rekonstrukce, jako je půdní vestavba, neváhejte se na nás obrátit. Nabídneme vám komplexní řešení, odborné rady, kvalitní služby a dlouholeté zkušenosti s nejrůznějšími druhy a velikosti půdních vestaveb.