Rekonstrukce a stavby koupelen

Rekonstrukce koupelny může znamenat pro někoho strašáka a pro druhého výzvu. Rekonstrukci můžete zadat renomované firmě, nebo si obléci pracovní kalhoty, prohlédnout nějaké internetové rady a pustit se do práce. Rekonstrukce koupelny je po delším čase nutnost. Stárne zařízení, vybavení, technologie, mění se potřeby rodiny, například narozením dítěte, či naopak příchodem seniorského věku. Mění se i design, přicházejí nové technologie, hledáme úspory energií, mění se i počet obyvatel bytu nebo domu. Rekonstrukce může spočívat na výměně některého vybavení, stejně jako na celkové změně dispozice, výměně rozvodů i technologií.

Rekonstrukce a opravy

Články rekonstrukce koupelny-02-1072x686

Chtěli byste vaši nevyhovující koupelnu přebudovat do moderního a praktického stylu? V nadstandardní kvalitě a zároveň i rychle, včetně revizních zpráv a předávacího protokolu?

Objednejte si kompletní rekonstrukci bytového jádra. Zbavíte se tak nevzhledného umakartu a všech zastaralých nefunkčních prvků a nahradíte je moderním vybavením. Rekonstrukce staré panelákové koupelny vám umožní proměnit koupelnu v moderní, funkční prostor pro váš relax, co má styl. A získat i dostatek úložného místa v koupelně navíc.