Kovovýroba a zámečnictví

Služby kovovýroba 01-1280x700

PZ Trading s.r.o.

Zámečnická dílna

Nabízíme i všechny služby klasického zámečnictví jako opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám. Tyto materiály stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a montujeme dle požadavků zákazníků. Provádíme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové. Samozřejmostí je i zpracování výrobní dokumentace nebo výroba drobných atypických prvků na zakázku. Pro výrobu používáme především materiál z válcované konstrukční oceli. Zámečnické práce provádíme ve speciálně vybavené dílně.

Služby kovovýroba 02-400x520

Služby klasického zámečnictví

Nabízíme opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo.

Provádíme povrchovou úpravu

Antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové.

Výrobní dokumentace

Před započetím vlastní výroby samozřejmě připravíme výrobní dokumentaci.

Zámečnictví s mnohaletou tradicí

Naše zakázková kovovýroba pro Vás vyrobí výrobky z kovových i nekovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle vašeho návrhu a požadavku, nebo pomůžeme při vývoji dané součásti či výrobku.

Nabízíme i všechny služby klasického zámečnictví tj. opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám. Tyto materiály stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a montujeme dle požadavků zákazníků. Provádíme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové. Samozřejmostí je i zpracování výrobní dokumentace nebo výroba drobných atypických prvků na zakázku. Pro výrobu používáme především materiál z válcované konstrukční oceli. Zámečnické práce provádíme ve speciálně vybavené dílně

Naše zámečnictví má několikaletou tradici. Zaměstnáváme spolehlivé a zručné řemeslníky, máme plně vybavenou dílnu, kde při výrobě používáme kvalitní osvědčené materiály. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Podrobně s vámi probereme vaše požadavky a zdarma poradíme při výběru ideálního řešení.

Rádi a ochotně pro vás vypracujeme přesnou cenovou nabídku. Při výrobě na zakázku pracujeme nejen s kovovými materiály, ale také se dřevem. Samozřejmostí je doprava a odborná montáž objednaných výrobků. Provádíme svářečské a zámečnické práce – mimo jiné i výrobu a montáž vrat a vratových dílů, schodišť, zábradlí, mříží do oken a dveří, výroba regálů, přístřešků, ocelových konstrukcí, zastřešení, reklamní poutače atd.

Zajišťujeme kompletní dodávky a montáže námi vyráběných ocelových konstrukcí, včetně zpracování výrobní a montážní dokumentace, výrobu, povrchovou úpravu, dodání na místo určení, montáž a předání zákazníkovi včetně předávací technické dokumentace.