Služby tesařské práce-01-1280x700

PZ Trading s.r.o.

Postavíme Vám střechu na míru

Z tesařských prací Vám můžeme nabídnout stavbu krovů, dřevěných přístřešků, zahradních domečků, zahradních altánků, garážových přístřešků a stavbu pergol. Veškeré tesařské práce provádějí naši zkušení a vyučení tesaři, kteří mají několikaleté zkušenosti. Zajišťujeme ošetření dřeva proti plísním, houbám a škůdcům. Hlavní náplní našeho tesařství je výroba a s ní spojená montáž dřevěných konstrukcí a staveb. Jejich škála je opravdu široká. Na přání vám naši zkušení tesaři vyrobí od krovů, hrázděných staveb, příhradových konstrukcí přes stropní trámy, schodiště až po garážové přístřešky a pergoly.

Služby tesařské práce 02-400x520

Dřevěné vazníky a krovy

Vyrábíme a dodáváme dřevěné vazníky, klasické krovy, střešní krytiny a foukanou izolaci.

Dřevěné konstrukce

Nedílnou součástí činnosti naší firmy je výroba a montáž dřevěných konstrukcí.

Realizujeme dřevostavby

Zabýváme se také výrobou pergol, zahradních domků, altánů, garáží a přístřešků.

Dřevěné konstrukce a stavby

Kvalitní střešní konstrukce, ať už se jedná o krovy nebo vazníky, tvoří základ každé kvalitní střechy. Naše firma provádí kompletní tesařské práce, které zahrnují realizaci nových krovů pro rodinné domy, ale i střešní konstrukce pro garáže, altány či pergoly.

Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpisů a pravidel zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy objektu. Provádíme dodávku a montáž nových krovů (klasické i z vazníkové). Taktéž jsme schopni vyměnit vadné části - sloupky, kleštiny, pozednice, pásky atd. Montujeme podbití z palubek a hoblovaných prken.

Veškeré tesařské práce provádějí naši zkušení a vyučení tesaři, kteří mají několikaleté zkušenosti. Zajišťujeme ošetření dřeva proti plísním, houbám a škůdcům. Nabídneme a v případě zájmu provedeme estetické řešení přesahů tesařských prvků. Zabýváme se stavbou krovů, dále pak výrobou pergol, zahradních domků, altánů, říms a palubkových obkladů. V neposlední řadě provádíme také montáže střešních oken VELUX, podlah a zateplování podkroví včetně dodávek materiálů. Mezi naše činnosti dále patří rekonstrukce a opravy. V rámci našich prací jsme schopni zajistit jeřáb, přepravu materiálu a další pomocné stavební práce (demontáž, betonování, barevné nátěry).

Veškeré dodávané dřevo je impregnované proti škůdcům, houbám a plísním. Impregnace probíhá buď máčením na pile, nebo hloubkově. Je možno impregnovat i na stavbě. Materiál dodáváme dle zadání projektu nebo přání investora. Vyrábíme na základě zakázek, ale i sériově.Zajišťujeme veškeré tesařské práce po celé sevení Moravě. Cenové kalkulace tesařských prací jsou prováděny individuálně dle jednotlivých zakázek.

Zajišťujeme dodávku kompletních tesařských prací, jedná se zejména o zhotovování nových vazních soustav krovů a opravy stávajících tesařských konstrukcí, dále pak drobné tesařské konstrukce. Pokud Vaše střecha potřebuje lehkou, střední opravu či kompletní renovaci neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení. Náš technik Váš navštíví a udělá kompletní revizi-prohlídku střechy a doporučí postup řešení.