Služby oprava střech 01-1280x700

PZ Trading s.r.o.

Oprava poškozených střech

Zajišťujeme kompletní servis střech, včetně zaměření, odborné konzultace řešení opravy a použitých materiálů, dopravy materiálů, provedení veškerých smluvených oprav, úklid, odvoz a skládku odpadu, záruční i pozáruční opravy střech. Za použití všech dostupných střešních krytin a materiálů děláme opravy šikmých a plochých střech. Po celé severní Moravě provádíme opravy střech.

Služby opravy střech 02-400x520

Oprava sedlových střech

Oprava šikmých střech je podstatně jednodušší, než je tomu u střech plochých.

Oprava pultových střech

K poškození plochých střech dochází nejčastěji kvůli použití špatných materiálů či technologie.

Oprava poškozených krovů

Neznamená to nutnost demontáže střešního pláště nebo nutnost kompletní náhrady.

Provádíme opravy všech typů střech

Zabýváme se veškerými pracemi souvisejícími s opravami a rekonstrukcemi všech typů střech a střešních krytin. Na tyto práce máme živnostenská oprávnění – klempířství, pokrývačství, izolatérství, zednictví, stavební práce ve výškách pomocí horolezecké techniky.

Pro práci používáme jen kvalitní tuzemské i zahraniční materiály s ohledem na kvalitu, ale také cenu. Naším cílem je spokojenost všech našich zákazníků. Své služby poskytujeme již několik let jak soukromým osobám, tak významným společnostem v oboru správy majetku.

Střecha musí vydržet několik desítek let. Aby to zvládla a vaše bydlení bylo komfortní, pokrývači, klempíři a tesaři musí odvést kvalitní, bezchybnou práci. Firma PZ Trading s.r.o. staví a opravuje střechy již více než 15 let. Oplýváme bohatými zkušenostmi, ale také veškerou technikou, kterou pro kvalitně odvedenou práci potřebujeme.

Samozřejmostí je zajištění všech řemeslných prací nezbytných při renovaci střechy. Celou zakázku vám uděláme na klíč. Součástí hodnotné střechy je i kvalitní materiál. Proto pečlivě vybíráme dodavatele stavebního materiálu. Nadmíru důležitá je pro nás efektivita, protože jen efektivní firmy mohou nabídnou svým klientům rozumnou cenu.

  • běžné, generální a havarijní opravy střech
  • izolace střech
  • nátěry střech asfaltovými nátěry
  • pokládka střešního šindele na šikmé střechy
  • montáže střešních oken
  • klempířské práce (opravy, montáž a výroba na zakázku)
  • nátěry oplechování a klempířských prvků
  • hromosvodářské práce
  • veškeré práce provádíme i z lana nebo vysokozdvižné plošiny