Služby klempířské práce 01-1280x700

PZ Trading s.r.o.

Klempířská výroba na zakázku

Přípravu klempířských prvků realizujeme ve vlastních klempířských dílnách vybavených stroji světoznámých značek. Klempířské práce provádíme za použití všech dostupných materiálů. Veškeré klempířské práce provádějí naši zkušení a vyučení klempíři, kteří mají několikaleté zkušenosti. Zajišťujeme veškeré klempířské práce po celé severní Moravě.

Služby klempířské práce-02-400x520

Plechové střechy

Součástí klempířských prací jsou výstavby, opravy a rekonstrukce plechových střech.

Montáž střešních oken

Provádíme kompletní servis, montáže a výměnu střešních oken všech značek.

Okapové systémy

Provádíme montáž a výměnu okapových systémů všech typů a používaných materiálů.

Provádíme veškeré klempířské práce

Součástí klempířských prací, které provádíme, jsou výstavby, opravy a rekonstrukce plechových střech. Plechové střechy se vyrábíme a pokládáme jak na rovné tak i šikmé střechy a je na ně možné použít téměř všechny typy plechů podle požadavku zákazníka. S výběrem vhodného materiálu Vám rádi poradíme. Při montáži plechové střechy je možné použít veškeré střešní prvky stejné, jako se používají při klempířských pracích na střeše s klasickou taškovou krytinou.

Na běžných střechách je nejvíce klempířské práce na oplechování různých říms, komínů a vikýřů. Provádíme i výstavbu nových vikýřů do původních střech a jejich oplechování a zakončení hran se zabezpečením proti zatékání vody.

Provádíme montáž a výměnu okapových systémů všech typů a ze všech běžných klempířských materiálů které se na okapové systémy používají. Vyměníme nebo namontujeme Vám okapové systémy jak na rodinném domě, tak na bytovém domě nebo na výrobních nebo kancelářských budovách. Montáže, opravy a výměny okapů provádíme jak samostatně jako klempířské práce na zakázku nebo i jako součást výstavby nebo rekonstrukce střechy na klíč.

Nemáte ve střeše střešní okno a chtěli byste ho tam mít například kvůli odvětrání nebo plánujete půdní vestavbu a potřebujete víc světla? Není nic jednoduššího. Zavolejte nám nebo napište a my Váš problém vyřešíme! Navrhneme Vám ideální druh, model a velikost střešního okna podle vašeho zadání. Okno Vám odborně namontujeme a provedeme veškeré klempířské práce tak abychom zajistili, že Vám okolo okna nebude unikat z domu teplo a naopak do podstřešních prostor nebude pršet, zatékat a vnitř vlhkost z okolního prostředí.

Klempířské práce neboli klempířina je dnes již tradičním řemeslem, bez kterého se neobejdou ani dnešní novostavby, a rekonstrukce všech druhů domů, bytů a staveb. Klempířina je posledním krokem, který zajišťuje, aby nám do domu střechou nezatékalo a střecha správně plnila svoji ochrannou funkci. V oboru zpracování plechu máme dlouholeté zkušenosti. Naši klempíři pracují v plně vybavené klempířské dílně, kterou disponujeme. Vyrábíme ze všech používaných, dostupných materiálů a dle potřeb zákazníků. Používané materiály jsou například nerez, měď, pozink, titanzinek, ocelový plech, hliník, lakovaný pozink a hliník, Rheinzink a VM Zinc, Lindab, tahokov a děrované plechy, pásoviny a další.