Služby pokryvačské práce-1-1280x700

PZ Trading s.r.o.

Kvalitní střecha dělá dům

Ne nadarmo se říká, že střecha dělá dům. Kvalitně provedená střecha je základem nejenom pěkně vypadajícího domu, ale hlavně skvěle fungujícího po dlouhá léta! A jak poznáte kvalitní střechu? Zajistí vám i vaší rodině pocit bezpečí, nehledě na nepřízeň počasí a přírodní živly. Vypadá skvěle i po dlouhá léta a odolává zubu času, především díky použití kvalitních střešních krytin a pečlivé pokládce. Pokrývačské práce provádíme tvrdými krytinami, plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Ve spolupráci s našimi klempíři vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Naši tesaři mění či opravují staré krovy a zhotovují krovy nové.

Služby pokrývačské práce-02-400x520

Pálené a betonové krytiny

Betonové a pálené střešní krytiny jsou v oblasti mechanické odolnosti a životnosti srovnatelné.

Plechové střešní krytiny

Plechová střešní krytina je lehká a určitě oceníte rychlou pokládku a vysokou životnost.

Šindele a plastové krytiny

Plastové střešní krytiny a šindele se řadí mezi lehké střešní krytiny přesto velmi odolné.

Střecha tvoří vzhled budovy

Naši pokrývači zabývají veškerou pokládkou střešních krytin a s tím souvisejících prací (sklonité střechy, přístřešky a jiné konstrukce k tomu určené). Tvoří tak neodmyslitelně vzhled budovy. Střechařské práce pokrývači provádějí na jakýkoli sklon střešní roviny do 90°.

Pokrývačské práce provádíme tvrdými krytinami, plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Ve spolupráci s našimi klempíři vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Naši tesaři mění či opravují staré krovy a zhotovují krovy nové.

 Veškeré pokrývačské práce provádějí naši zkušení a vyučení pokrývači, kteří mají několikaleté zkušenosti. Ctíme Vaše přání a představy. Jednou z priorit naší firmy je individuální přístup k zákazníkovi, dodržení dojednaných podmínek a stanovených termínů.

Montáž střešní krytiny proběhne v souladu s příslušnými normami, doporučeními a požadavky výrobců, aby byly dodrženy podmínky pro získání záruky na krytinu, nebo na celý sytém střešního pláště. Provádíme pokládku veškerých druhů střešních krytin, dostupných na našem trhu. Jedná se zejména o pálenou, betonovou, vláknocementovou, břidličnou a asfaltovou střešní krytinu od renomovaných tuzemských a zahraničních výrobců. 

Pokládáme krytiny betonové, pálené, plastové, bitumenové, kamenné i plechové (nepoužíváme slaměné došky). Používáme výrobky firem Bramac, Tondach, KM Beta, Isola, Lindab, Satjam, IKO, Tegola, Icopal, Ruukki, Coversys, Ardesia, Skantak, Betonpres, Cembrit a mnoho dalších. Pokládáme i kulaté tvary střešních plášťů. Cenové kalkulace tesařských prací jsou prováděny individuálně dle jednotlivých zakázek. Velký důraz klademe na spokojenost zákazníka a nezklamání Vámi vložené důvěry v naši firmu. Zajišťujeme veškeré pokrývačské práce po celé severní Moravě.