Elegantní a vkusně zařízený interiér domu či bytu je vizitkou jeho majitelů, odráží jejich naturel. Proto věnujeme zařizování a výběru jednotlivých prvků interiéru mnoho času. Vstupenkou do takového interiéru jsou právě dveře. Dotvářejí jeho celkový vzhled a podtrhují zvolený styl. Mohou zcela nenápadně splynout se zdí nebo se klidně stát i uměleckým dílem. Díky originálním dekorům, materiálům, různorodému barevnému provedení a důmyslnému řešení zárubní podtrhnou atmosféru celého bytu.

 

Dveře SIKO jsou vstupenkou do interiéru

Inspirujte se novinkami a aktuálními trendy v interiérových dveřích i klikách. Právě ty jsou pomyslnou třešničkou na dortu, jež by měla dokonale ladit s designem dveří a vhodně tak dotvářet celkové pojetí interiéru. Při výběru dveří není důležitý pouze jejich nadčasový design, ale i kvalita materiálů a konstrukce, která není na první pohled vidět. Pro dlouhodobou bezproblémovou funkčnost dveří je důležité vybrat i kvalitní a vzhledově sladěnou kliku.

Článek prodej dveří Siko-02-1024x537

Zaměření a montáž dveří SIKO

Profesionálně školení pracovníci přijedou po domluvě k vám domů a dveře zaměří. Kvalifikovaný a proškolený personál, v případě potřeby namontuje a upraví dveře na přímo místě, tak abyste byli nadmíru spokojeni. Máme kvalifikovaný a proškolený personál, který vám namontuje a případně upraví dveře na místě, tak abyste byli nadmíru spokojeni. Více informací získáte u našem prodejním skladu. Rychlé a čisté pracovní postupy a profesionální provedení vám zaručí dlouhodobou spokojenost.

Zaměření dveří SIKO

Profesionálně školení pracovníci přijedou po domluvě k vám domů a dveře zaměří. Cena zaměření je 1 500 Kč vč. DPH. V případě objednávky dveří (v min. hodnotě 20 tis. Kč) je zaměření ZDARMA


Dveře SIKO v našem sortimentu

Fólie patři mezi nejpoužívanější povrchy na interiérových dveřích. Zákazníkům nabízíme obrovskou škálu moderních dekorů. V nabídce máme různé druhy fólií. Základní, pro méně namáhané interiéry, nebo odolné 3D fólie, které jsou vhodné i pro namáhané interiéry. Fóliovaný povrch však představuje ekonomicky výhodnou variantu a díky široké barevné škále a 3D efektu (věrná imitace dřeva) patří mezi nejprodávanější dekory v naší nabídce.

Lamináty – Lamistone, Silkstone a CPL: Povrchy 0,2 a 0,5 mm jsou nejmodernější materiály. Při výrobě některých povrchů se využívají nanotechnologie s dokonalým 3D efektem tisku. Laminát je velmi příjemný jak na pohled, tak i na dotek, a uživatelsky velmi populární. Je určen pro bytovou výstavbu. CPL (laminát) – Continously Pressed Laminate (kontinuálně lisovaný laminát) – má několik vrstev papíru napuštěného vytvrditelnou pryskyřicí, při výrobě tyto materiály prochází vyhřívaným lisem. Laminovaný povrch může být hladký nebo strukturovaný. Mezi nejznámější patří dezén hladký bez póru a nově se používají strukturované povrchy s 3D efektem, které věrně imitují přírodní materiál. Mají běžně tloušťku +/-0,2 mm, 0,5 mm až 0,7 mm. Tento materiál je tedy výrazně odolnější proti mechanickému poškození a oděru než impregnovaná fólie.

Moderní, účinné a spolehlivé řešení zateplení šikmých střech, zajišťující optimální splnění stavebně fyzikálních požadavků na tepelnou ochranu a ochranu proti kondenzaci. Tepelně izolační panely jsou vyrobeny z polyisokyanurátové pěny PIR vypěněné mezi dvě vrstvy papírové vložky opatřené z vnější strany hliníkovým povlakem.

Dveřní dýha je tenký plát masivního dřeva, který se vyrábí v různých tloušťkách (např. 0,6 mm – 1,5 mm – 2 mm) a lepí se na nosný materiál. V případě výroby dveří je to MDF nebo HDF deska. Tím vznikají ploché dýhované desky, které jsou základním materiálem pro výrobu dýhovaných dveří. Každá dřevina je charakteristická svojí barvou a kresbou. Kresbu určuje průběh vláken v listu dýhy. Přírodní dřevo, ze kterého je dýha vyrobena, je jediný obnovitelný a všestranně ekologický zdroj, z něhož se dají vyrobit dveře. Díky modernímu technologickému zpracování se vyznačuje výbornou mechanickou odolností, kterou podporují vrstvy vysoce tvrdého povrchového UV laku. Má vysokou odolnost proti běžným chemikáliím používaným v domácnosti. Je vhodná pro všechny typy budov. V nabídce dveří Naturel nabízíme sérii dveří Grant v přírodní dubové dýze v několika provedeních.