Prodáváme barvy a laky. Dále fasádní barvy, barvy do interiéru, barvy na střechy, barvy na beton, barvy na dřevo, barvy na kov, míchané barvy, tónované barvy, průmyslové barvy, lazury na dřevo, omítky, šlechtěné omítky, fasádní omítky, stěrky, štuky, keraštuky, tmely, zateplení a zateplovací systémy, nářadí pro malíře a nářadí pro fasádníky.

 

Stavební tmely Den Braven

Nabízíme k prodeji produkty společnosti Den Braven Sealants jenž je již téměř 48 let předním světovým dodavatelem systémových řešení stavební chemie a technických aerosolů nejvyšší kvality. Našim zákazníkům nabízíme nejen širokou škálu skladem dostupných výrobků, ale také přístup k nejmodernějším typům výrobků a progresivním materiálům, rozsáhlému poradenství a kvalitní logistice. Nabídka sortimentu firmy Den Braven je velmi široká, namátkou třeba, produkty pro tmelení , pro lepení různých prvků – akrylové tmely, silikony-elastické tmely, polyuretanové lepidla a tmely, MS polymerní lepidla a tmely, disperzní lepidla, rozpouštědlová lepidla, bitumenové a butylenové tmely, speciální tmely, Den Braven automatic. Ale také produkty pro montáže oken a dveří, pro výplně prostupů, pro tepelnou izolaci i pro lepení – pistolové pěny, čističe, odstraňovače PUR pěn a příslušenství, trubičkové pěny.

Článek prodej produktů Den Braven-02-1074x752

Prodej nátěrových hmot Colorlak

COLORLAK je v současnosti největším českým výrobcem a distributorem nátěrových hmot. Skupina COLORLAK vlastní vedle hlavního výrobního závodu ve Starém Městě další výrobu v Bílovicích a také několik obchodních firem. Akciová společnost Panter Color a.s. patří mezi největší velkoobchodní distribuční sítě nátěrových hmot v České Republice.

Zateplovací systémy a fasádní barvy Colorlak

Společnost Colorlak poskytuje komplexní servis svým zákazníkům, výrobky nesou známku nejvyšší kvality a sortiment jejich výrobků plně koresponduje s novinkami a požadavky trhu. Nabízíme kompletní sortiment výrobce omítek, fasádních a interiérových barev, omítkovin, lepicích a stěrkových hmot včetně poradenství. V nabídce tohoto výrobce jsou i malířské barvy, benátský štuk, barvy na dřevo, kov, stěrky, zateplovací systémy, dekorační materiály.