Prodej střešních krytin Keramet

KERAMET, spol. s r.o. působí na tuzemském trhu již od roku 1993 jako obchodník s hliníkovými polotovary a dalšími výrobky převážně z hliníku a jeho slitin. Tato firma zajišťuje pravidelné dodávky hliníku nejen významným tuzemským, ale také zahraničním společnostem. Uspokojuje též potřeby maloodběratelů vychystáváním drobných dodávek převážně hliníkových polotovarů.

Výroba střešních krytin

Odborná úroveň poskytovaných služeb společnosti KERAMET vychází z více jak 40-ti leté zkušenosti v oboru hutnictví hliníkových polotovarů. Počátkem roku 2009 byl zkolaudován moderní skladový areál, který se nachází v blízkosti Prahy v Králově Dvoře u Berouna, D5 – Exit 22, odkud expedujeme převážnou část hliníkových materiálů i dalších doplňkových polotovarů z hliníku.

Článek prodej Krytina Keramet-02-1024x700
Střešní krytiny Keramet
Články prodej krytiny Keramet-02-1024x700
Střešní krytiny Keramet

Lakované plechy a pásy z hliníku a jeho slitin

Lakovaní přírodních hliníkových pasů se provádí na lakovací lince, kde se postupně po chemické předúpravě nanese základní lak a vrchní lak. Lakování je prováděno speciálními laky – nejběžněji polyesterovými. Na speciální požadavek zákazníka dodává KERAMET vysoce odolný lak PVdf (polyvinylidenfluorid), který se nanáší metodou Coil Coating. Lakované hliníkové pásy jsou dodávány v odstínech dle vzorníku RAL. Hliníkové pásy se lakují v šířích 1000 mm, 1200 mm, 1250 mm, dodávány jsou i podélně dělené na požadované šířky. Hliníkové pásy je možno nalakovat jak jednostranně s nánosem 20-25 mikronů na licní straně a 5-7 mikronů ochranného laku, tak na rubové straně nebo oboustranně s nánosem 20-25 mikronů a 5-7 mikronů z druhé strany (nebo 11 mikronů/ případně 20 mikronů oboustranně).


Hliníkové profily

Nabízíme standardní hliníkové profily – jekly čtvercové a obdélníkové, ploché tyče, L profily, U profily, T profily, trubky, kruhové tyče, fáborkové jekly a eloxované profily. Výkresové profily na objednání. Profily dodáváme ve standardních délkách nebo je řežeme na základě požadavku.


Produkty Keramet v našem sortimentu

Plechy válcované za studena z hliníku nebo z hliníkových slitin dodáváme s povrchem bez úprav nebo lakované. Efektivních mechanických vlastností hliníkového materiálu je dosaženo kombinací tváření a tepelného zpracování.


 • Přírodní - hliníkové plechy a pásy
 • Lakované - hliníkové plechy a pásy
 • Embosované - hliníkové plechy a pásy
 • Slzičkové - shliníkové plechy
 • Kartáčované - hliníkové plechy
 • Tenké - hliníkové plechy
 • Tvarované - plechy

Hliníkové desky jsou rovinnými vývalky z hliníku a jeho slitin v tloušťkách 6 - 270 mm. Specifických mechanických vlastností hliníkových desek je dosaženo tvářením za tepla. Hliníkové desky se používají ve všeobecném strojírenství (jako součástí strojů, pro lisovací formy, atd.), dále pak v leteckém a automobilovém průmyslu, stavebnictví a v dalších oborech.

Hliníkové kotouče jsou ploché výrobky z hliníku a hliníkových slitin vyrobené z materiálu válcovaného za studena vysekáváním (uzavřený stKotoučřih) nebo vystřihováním (otevřený střih). Hliníkové kotouče slouží k výrobě automobilových disků kol, řetězových kol, dopravních značek, kuchyňského nádobí. Ve většině případů dodáváme hliníkové kotouče v hlubokotažném nebo měkkém stavu. Hliníkové kotouče dodáváme v chemickém složení dle EN 573-3. Rozměry hliníkových kotoučů a jejich tlouštěk dodáme v závislosti na slitině.

Profily jsou vyráběny převážně ze slitiny AlMgSi0,5 (EN AW 6060 T66, EN 573-3, EN 755-2, EN 755-1). Základní výrobní délka profilů je 6000 mm - zajišťujeme však i dodávky profilů s jinou výrobní délkou! Profily jsou vyráběny v přírodním stavu, který vyhovuje většině odběratelů. Úpravu povrchů anodickou oxidací (elox) zabezpečujeme ve výrobě při odběru celých licích množství.

Plechy válcované za studena z hliníku nebo z hliníkových slitin dodáváme s povrchem bez úprav nebo lakované. Efektivních mechanických vlastností hliníkového materiálu je dosaženo kombinací tváření a tepelného zpracování.


 

 • Tvarované - plechy KOB
 • Alukryt - KERAkryt - Novinka!
 • KERAL - Novinka!
 • KPTR 1017 - Novinka!
 • KPTR 40/184/795 - Novinka!
 • Ostatní - tvarované hliníkové plechy