Prodej různých střešních krytin

Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej střešních krytin a doplňků, střešních oken, tepelných izolací, řeziva pro střechy, klempířských prvků včetně plechů v tabulích a ve svitcích. V našem sortimentu naleznete také asfaltové pásy různých typů a značek na ploché střechy.


Vše pro Vaši střechu

Pokud právě přemýšlíte, kterou střešní krytinu nebo střešní tašku použít na Vaši střechu, nepřehlédněte námi nabízený střešní systém Mediterran. Několik generací kultury práce ve společnosti s dlouholetou tradicí ve spojení s moderní technologií výroby vytváří dokonalou harmonii tradice a inovace.V našem sortimentu jsou i produkty firmy Bramac. Tento výrobce nabízí na českém trhu nejen vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy. Tašky a doplňky společně tvoří kompletní střešní systém Bramac. Tašky Tondach jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. V průběhu celé výroby se provádí kontrola kvality – od těžby hlíny až po expedici výrobků. Přísné testování a zkoušení ukazuje, že tašky vyhoví přísným měřítkům nejen ČSN norem, ale i norem evropských. Ve všech zkouškových parametrech vysoce překračují normové hodnoty.

Nabízíme střešní krytiny těchto výrobců

Článek prodej střešních krytin-01-1024x752

Asfaltové modifikované pásy

V současné době se používají tři základní druhy asfaltových vodotěsných izolací: oxidované asfalty, asfalty modifikované APP (ataktický polypropylen) a asfalty modifikované SBS (styren-butadien-styren). Vlivem častých klimatických změn v ČR i z dlouhodobé zkušenosti realizačních firem, jsou nejčastěji využívány asfaltové pásy s modifikátorem SBS, kde ochranu proti UV záření tvoří různobarevný keramický či břidličný posyp na vrchní straně asfaltového pásu. Asfaltové modifikované pásy si zachovávají své elastické vlastnosti od -40° do +90°, proto snadněji přenášejí tepelné i mechanické napětí, kterému jsou vystavovány a tím dokonale chrání střešní konstrukci před vnějšími vlivy. Asfaltové pásy SBS jsou nejrozšířenější v ČR a běžně používané pro všechny typy střech.