Kompletní rekonstrukce RD

Kompletní rekonstrukci rodinného domu Dřevohosticích jsme prováděli v průběhu roku 2020. Součástí prováděných rekonstrukčních prací bylo provedení veškerých bouracích prací včetně odvozu sutin, na které navázali komplexní stavební práce. Renovovaný rodinný dům byl opatřen zcela novou střešní konstrukcí včetně nové střešní krytiny, okapů a hromosvodů. Provedli jsme zdění příček, montáže oken, dveří, montáže sádrokartonů, obkládání stěn a dláždění podlahy, výmalbu interiérů a další stavební práce. Dále jsme prováděli další specializované řemeslné činnosti, mezi které patří vodoinstalace, topenářské práce a elektroinstalace včetně provedení revizí.

Provádíme rekonstrukce domu na klíč v oblasti města Přerov a blízkého okolí. Nabízíme řešení určené přímo na míru i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. S námi můžete realizovat dokončení interiéru u hrubé stavby, starého domu nebo provést drobnější rekonstrukce novější, pro vás už svým interiérem nevyhovující stavby. Rekonstruujeme zděné stavby, panelové domy i dřevostavby. Vše řešíme v rámci naší firmy, takže je vše zajištěno jedním dodavatelem a nevznikají zbytečné problémy v rámci komunikace mezi dodavateli.


Kompletní stavba domu-450x360

Rekonstrukce domu na klíč

U nás se nemusíte o nic starat. Stačí, když nám sdělíte vaši představu rekonstrukce, a my za vás vše vyřešíme. Jelikož nejsme v oblasti rekonstrukcí domů a bytů žádní nováčci, dokážeme vám navrhnout to nejvhodnější a nejefektivnější řešení pro maximální naplnění vašich přání. Po ujasnění konkrétní představy o rekonstrukci vám navrhneme cenový rozpočet, termín dokončení zakázky a po vašem souhlasu začínáme s rekonstrukcí. S námi ušetříte mnoho nákladů, vše zajišťuje jeden dodavatel a zajistíme vám ten nejlepší poměr ceny a kvality. Vy už pak jenom čekáte na finální předání zakázky.

 • Datum
 • Zákazník
  Fyzická osoba
 • Kategorie
 • Místo
  Dřevohostice
 • Popis
  stavba, oprava
 • Termín
  12 měsíců