Kompletní zastřešní bazénu

PZ Trading s.r.o.

Výroba a montáž konstrukce zastřešení

V létě roku 2009 jsme realizovali výstavbu zastřešení venkovního bazénu. Jedná se o celodřevěnou konstrukci přístřešku zastřešenou komorovými polykarbonátovými deskami. Bazénové zastřešení má obdélníkový tvar a jeho rozměry jsou přizpůsobeny velikosti venkovního bazénu. Celková zastřešená plocha je 5,5 x 9,5 m. Průchozí výška je 230 cm. Střechu podpírá šest dřevěných sloupků 15 x 15 cm. Konstrukce přístřešku je tlakově impregnována a je tak dobře chráněna proti dřevokazným houbám i hmyzu, ale i proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Impregnace je zdravotně nezávadná a naprosto bezpečná. Vzhledem k velkým plochám střechy a zatížení větrem je bylo připevnit přístřešek k zemi pomocí odpovídajících zemních kotev.

Nedílnou součástí činnosti naší firmy je výroba a montáž dřevěných konstrukcí, při které uplatňujeme dlouholeté zkušenosti z realizací prostorů pro práci a bydlení. Klademe tak vysoký důraz jak na vlastnosti používaných materiálů, tak i na celkové řešení konstrukce a to především v oblasti precizních konstrukčních detailů a vysoké estetické hodnoty celého díla. Přesně dle požadavků našich zákazníků vyrábíme a montujeme zahradní pergoly a altány včetně posezení, garážová stání, přístřešky, terasy, domky na nářadí, chatky a menší rekreační objekty. Navrhujeme a realizujeme i projekty většího rozsahu, jako jsou například venkovní posezení a zastřešená podia s kapacitou i více než 100 osob, venkovní školní učebny, krovy a konstrukce střech, konstrukce dřevostaveb rodinných domů a atypické dřevěné konstrukce.


Konstrukce zastřešení bazénu

Dřevěné konstrukce

Už od roku 1998 vyrábíme střešní konstrukce, domy, haly a jejich části. V naší nabídce najdete i menší stavby na vaši zahradu – stavíme parkovací stání, pergoly či dílny. Důležité je pro nás poskytnout kvalitu, proto pracujeme s materiály z masivního dřeva, zaměřujeme se jeho správné zpracování a nabízíme poctivé a spolehlivé jednání. Důkazem toho je velké množství našich spokojených zákazníků, z nichž mnozí se k nám rádi vracejí. Navštivte nás v Přerově, Za mlýnem 58, rádi vám ukážeme naši práci.

 • Datum
 • Zákazník
  Soukromá osoba
 • Kategorie
 • Místo
  Přerov
 • Popis
  výroba, montáž
 • Termín
  7 dnů