Výstavba plechové střechy

Generální oprava střechy

V létě roku 2019 realizovala firma PZ Trading s.r.o. kompletní rekonstrukci střechy chaty. Před zahájením rekonstrukce jsme provedli prohlídku stavu staré střechy. Zjistili jsme, že poškozena byla nejen střešní krytina ale i záklop. Připravili jsme tedy potřebnou dokumentaci a vyřídili potřebné dokumenty pro stavební povolení. Demontované azbestové šablony jsme kompletně ekologicky zlikvidovali. V naší dílně jsme vyrobili všechny dřevěné části nového záklopu a klempířských prvků. Na zrekonstruované části chaty jsme předepsaným postupem instalovali nové záklopy, následně položili hydroizolaci izolaci a odvětrávání. Položili jsme novou hliníkovou střešní krytinu. Stavbu nové střechy jsme dokončili oplechování střechy a montáží okapového systému.

Prvním krokem před zahájením rekonstrukce střechy je důkladné posouzení stavu stávající střechy. Je nutné zjistit, zda je možné provést pouze opravy, nebo je nezbytná výměna střešního pláště, případně i oprava konstrukce krovu. Pokud si nejste zcela jistí, doporučujeme poradit se s odborníky – s pokrývači, případně i se statikem. Získáte nezkreslené informace o stavu střechy a můžete udělat kvalifikované rozhodnutí o dalším postupu.

Pokud je nutná rekonstrukce střechy, lze to vnímat i jako příležitost k provedení rekonstrukce střechy. Hlavní důraz se klade na provedení tepelné izolace. Pokud se musí střecha kompletně zakrýt a znovu pokrýt, měly by být napadeny i podkladové vrstvy. Střechy starých budov mají většinou jen velmi špatnou izolaci. Účinná izolace střechy však může výrazně snížit náklady na vytápění a zlepšit energetickou účinnost budovy.


Montáž konstrukce střechy

Rekonstrukce střech na klíč

Provádíme kompletní rekonstrukce střech všemi dostupnými materiály. Součástí rekonstrukce střechy je provedení preventivní ochrany dřevěných trámů a krovů proti dřevokaznému hmyzu profesionálním přípravkem Lignofix, oprava a stavba komínů, montáž a revize hromosvodů. Provádíme také kompletní oplechování střech, objektů, - montáže žlabů a svodů, oplechování komínů, parapetů. Využíváme všech dostupných moderních materiálů na našem trhu. Díky všem nutným certifikacím, pojištění odpovědnosti naší firmy, vysoce kvalifikovaným odborníkům a osobní kontrole jednatele společnosti u každého projektu můžeme zaručit vysokou kvalitu všech oprav, stavebních a dokončovacích prací.

 • Datum
 • Zákazník
  Olja
 • Kategorie
 • Místo
  Nová Dědina
 • Popis
  Hliníková střecha
 • Sdílet