Oprava ploché střechy 2

PZ Trading s.r.o.

Generální oprava ploché střechy

Oslovil nás klient, který měl zájem o provedení detailní kontroly střechy a následné opravy nalezených závad. Detailní kontrolou bylo nalezeno několik nutných oprav. Klient chtěl opravit všechny nalezené závady. Izolatérské opravy spočívaly v opracování prostupů, obnově tmelení okolo komínků, hlavic a prostupů střechou. Dále byla nutná výměna folie a ukotvení nového „L“ profilu, který byl úplně vytržen a oprava rozlepených spojů a děr. Dále bylo zjištěno, že kotvení v ploše je nedostatečné a je potřeba ho doplnit a stávající vystupující kotvy zároveň opravit.

Opravy plochých střech jsou nezbytným krokem k zajištění dlouhodobé odolnosti a bezproblémového fungování staveb s tímto typem krytiny. Hydroizolace plochých střech se stává klíčovým prvkem těchto oprav, protože správně provedená izolace je nezbytná pro ochranu před vlhkostí a prevenci možných úniků.


Kontrola ploché střechy-01-450x360

Asfaltové pásy

Při provádění oprav plochých střech se také využívají asfaltové pásy, které poskytují další vrstvu ochrany a zvyšují celkovou stabilitu střešního systému. Tato kombinace vybraných materiálů a technik přispívá k vytvoření odolné a spolehlivé hydroizolace, která je klíčová pro trvanlivost plochých střech v průběhu času. Opravy plochých střech jsou nezbytným krokem k zajištění dlouhodobé odolnosti a bezproblémového fungování staveb s tímto typem krytiny. Hydroizolace plochých střech se stává klíčovým prvkem těchto oprav, protože správně provedená izolace je nezbytná pro ochranu před vlhkostí a prevenci možných úniků.

 • Datum
 • Zákazník
  Kazeto
 • Kategorie
 • Místo
  Přerov
 • Popis
  asfaltové pásy
 • Termín
  14 dnů