Výroba a montáž stříšek na balkony

Pro sdružení vlastníků obytného domu v Přerově jsme v roce 2014 realizovali výrobu a montáž zastřešení všech balkonů. Jednalo se zaměření, vyřízení stavebního povolení a následně o výrobu ocelových konstrukcí stříšek balkonů včetně povrchové úpravy konstrukcí. Pod kompletní montáži konstrukcí stříšek byly tyto zastřešeny polykarbonátovými komorovými deskami Lexan. Balkonové stříšky byl následně zatmeleny a byla provedena zkouška těsnosti proti průniku dešťové vody.

Nabízíme i všechny služby klasického zámečnictví tj. opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám. Tyto materiály stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a montujeme dle požadavků zákazníků. Provádíme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové. Samozřejmostí je i zpracování výrobní dokumentace nebo výroba drobných atypických prvků na zakázku. Pro výrobu používáme především materiál z válcované konstrukční oceli. Zámečnické práce provádíme ve speciálně vybavené dílně.

Provádíme zastřešení balkonů stříškami různých tvarů a velikostí dle požadavků zákazníka. Konstrukce dodáváme nejčastěji z hliníkových či ocelových profilů, barevně upravených v libovolném odstínu. Výroba stříšek probíhá v prostorách naší zámečnické a svařovací dílny. Jako nejčastější krytinu na zastřešení balkonů používáme velmi kvalitní polykarbonát ve třech barevných provedeních (čirý, mléčný, kouřový). K přednostem polykarbonátu patří rázová odolnost, barevná stálost, ohybatelnost za studena a nízká hmotnost. Polykarbonát je na konstrukci uchycen pomocí hliníkových lišt.


Střešní světlík-450x360

Kvalitní konstrukce

Při výrobě zastřešení balkonů vlastní konstrukce většinou volíme z moderních certifikovaných systémů. Používají se různé materiály, např. lehká a vysoce odolná konstrukce z hliníkových profilů, kterou doplňuje zasklení z desek z komůrkového polykarbonátu. Jakou sílu zasklení zvolit, nebo jaké bude případné zabarvení světlíku, volíme podle celkové optimalizace energetických požadavků.

 • Datum
 • Zákazník
  Sdružení vlastníků
 • Kategorie
 • Místo
  Přerov
 • Popis
  konstrukce, Lexan
 • Termín
  21 dnů