Manipulační vjezd Kazeto

Výroba a montáž konstrukce

Pro výrobní podnik Kazeto, spol. s r.o. v Přerově jsme v roce 2019 realizovali výrobu a montáž konstrukce manipulačního vjezdu do výrobní haly. Součástí realizovaných prací byly projekční práce, zemní a stavební práce, kompletní výroba, povrchová úprava a montáž celé konstrukce přístřešku, včetně zastřešení komorovými polykarbonátovými deskami a montáže svodů dešťové vody. Výroba konstrukce byla provedena v prostorách naší zámečnické a svařovací dílny.

Nabízíme i všechny služby klasického zámečnictví tj. opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám. Tyto materiály stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a montujeme dle požadavků zákazníků. Provádíme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové. Samozřejmostí je i zpracování výrobní dokumentace nebo výroba drobných atypických prvků na zakázku. Pro výrobu používáme především materiál z válcované konstrukční oceli. Zámečnické práce provádíme ve speciálně vybavené dílně.


Montáž ocelové konstrukce 3D-450x360

Zakázková výroba

Zakázková kovovýroba PZ Trading s.r.o. pro Vás vyrobí výrobky z kovových i nekovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle návrhu a požadavků zákazníka, nebo pomůžeme při vývoji dané součásti či výrobku. Díky kompletnímu vybavení k našim obráběcím strojům můžeme v kovovýrobě uplatnit širokou škálu pracovních postupů na opracovávaných materiálech. Dále se věnujeme výrobě a vývoji prototypů a funkčních vzorků pro výrobu, návrhu a výrobě pomocných přípravků pro výrobu

 • Datum
 • Zákazník
  Kazeto
 • Kategorie
 • Místo
  Přerov
 • Popis
  konstrukce, Lexan
 • Termín
  19 dnů