Garážové stání Olomouc

Výroba konstrukce a zastřešení

Pro vlastníka rodinného domu v Olomouci jsme v roce 2015 realizovali výrobu a montáž zastřešeného garážovaného stání před garáží. Jednalo se o ocelovou konstrukci zastřešenou kvalitními komůrkovými, polykarbonátovovými deskami Lexan™. Součástí realizovaných prací byly projekční práce, zemní a stavební práce, kompletní výroba, povrchová úprava a montáž celé konstrukce přístřešku, včetně zastřešení a montáže svodů dešťové vody.

Nabízíme i všechny služby klasického zámečnictví tj. opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám. Tyto materiály stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a montujeme dle požadavků zákazníků. Provádíme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové. Samozřejmostí je i zpracování výrobní dokumentace nebo výroba drobných atypických prvků na zakázku. Pro výrobu používáme především materiál z válcované konstrukční oceli. Zámečnické práce provádíme ve speciálně vybavené dílně.

Tradičně kvalitní komůrkové, polykarbonátové desky Lexan™ pro vaše zastřešení nebo zasklení. Polykarbonátová komůrková deska vyrobena z mimořádně pružného, pevného a nárazuvzdorného polykarbonátu spolehlivě odolává povětrnostním vlivům. Lícová strana je opatřena zatepla nanášenou UV ochranou, která zajišťuje dlouhodobou životnost.


Střešní krytina polykarbonát-Lexan

Zakázková výroba

Zakázková kovovýroba PZ Trading s.r.o. pro Vás vyrobí výrobky z kovových i nekovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle návrhu a požadavků zákazníka, nebo pomůžeme při vývoji dané součásti či výrobku. Díky kompletnímu vybavení k našim obráběcím strojům můžeme v kovovýrobě uplatnit širokou škálu pracovních postupů na opracovávaných materiálech. Dále se věnujeme výrobě a vývoji prototypů a funkčních vzorků pro výrobu, návrhu a výrobě pomocných přípravků pro výrobu

 • Datum
 • Zákazník
  Vlastník domu
 • Kategorie
 • Místo
  Olomouc
 • Popis
  konstrukce, Lexan
 • Termín
  5 dnů