Rekonstrukce terasy chaty

Rekonstrukční práce

V létě roku 2018 jsme realizovali kompletní rekonstrukci a opravu terasy chaty. Součástí rekonstrukce terasy byly stavební práce, pokládka nové dlažby výroba ocelové konstrukce nového zábradlí včetně ukotvení a montáže dřevěného zábradlí. Veškeré dřevěné části byly tlakově impregnovány a tím dobře chráněny proti dřevokazným houbám i hmyzu, ale i proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Impregnace je zdravotně nezávadná a naprosto bezpečná. Provedli jsem také montáž okapového systému včetně svodů do kanalizace.

Nedílnou součástí činnosti naší firmy je výroba a montáž dřevěných konstrukcí, při které uplatňujeme dlouholeté zkušenosti z realizací prostorů pro práci a bydlení. Klademe tak vysoký důraz jak na vlastnosti používaných materiálů, tak i na celkové řešení konstrukce a to především v oblasti precizních konstrukčních detailů a vysoké estetické hodnoty celého díla. Přesně dle požadavků našich zákazníků vyrábíme a montujeme zahradní pergoly a altány včetně posezení, garážová stání, přístřešky, terasy, domky na nářadí, chatky a menší rekreační objekty. Navrhujeme a realizujeme i projekty většího rozsahu, jako jsou například venkovní posezení a zastřešená podia s kapacitou i více než 100 osob, venkovní školní učebny, krovy a konstrukce střech, konstrukce dřevostaveb rodinných domů a atypické dřevěné konstrukce.


Druhy vazníků 3d

Dřevěné konstrukce

Už od roku 1998 vyrábíme střešní konstrukce, domy, haly a jejich části. V naší nabídce najdete i menší stavby na vaši zahradu – stavíme parkovací stání, pergoly či dílny. Důležité je pro nás poskytnout kvalitu, proto pracujeme s materiály z masivního dřeva, zaměřujeme se jeho správné zpracování a nabízíme poctivé a spolehlivé jednání. Důkazem toho je velké množství našich spokojených zákazníků, z nichž mnozí se k nám rádi vracejí. Navštivte nás v Přerově, Za mlýnem 58, rádi vám ukážeme naši práci.

 • Datum
 • Zákazník
  Fyzická osoba
 • Kategorie
 • Místo
  Hostýn
 • Popis
  kovo-dřevo výroba
 • Termín
  14 dnů