Oprava světlíku Lipnická

PZ Trading s.r.o.

Výroba konstrukce a montáž

Pro vlastníka výrobních prostor v Přerově jsme v roce 2016 realizovali výměnu střešního prosvětlovacího světlíku nad výrobní dílnou. Jednalo se demontáž starých světlíků, jejich ekologickou likvidaci a následně o výrobu ocelové konstrukce světlíku opatřenou ochranným nátěrem. Pod kompletní montáži konstrukce světlíku byl tento zastřešen polykarbonátovými komorovými deskami Lexan. Celý světlík byl následně zatmelen a byla provedena zkouška těsnosti proti průniku dešťové vody.

Nabízíme i všechny služby klasického zámečnictví tj. opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám. Tyto materiály stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a montujeme dle požadavků zákazníků. Provádíme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové. Samozřejmostí je i zpracování výrobní dokumentace nebo výroba drobných atypických prvků na zakázku. Pro výrobu používáme především materiál z válcované konstrukční oceli. Zámečnické práce provádíme ve speciálně vybavené dílně.

Tradičně kvalitní komůrkové, polykarbonátové desky Lexan™ pro vaše zastřešení nebo zasklení. Polykarbonátová komůrková deska vyrobena z mimořádně pružného, pevného a nárazuvzdorného polykarbonátu spolehlivě odolává povětrnostním vlivům. Lícová strana je opatřena zatepla nanášenou UV ochranou, která zajišťuje dlouhodobou životnost.


Střešní světlík-450x360

Kvalitní zastřešení

Pokud je třeba při rekonstrukci střechy výměna světlíku, většinou volíme z moderních certifikovaných systémů. Používají se různé materiály, např. lehká a vysoce odolná konstrukce z hliníkových profilů, kterou doplňuje zasklení z desek z komůrkového polykarbonátu. Jakou sílu zasklení zvolit, nebo jaké bude případné zabarvení světlíku, volíme podle celkové optimalizace energetických požadavků.

 • Datum
 • Zákazník
  Kazeto
 • Kategorie
 • Místo
  Přerov
 • Popis
  zastřešení lexan
 • Termín
  12 dnů