Zastřešení vchodu do školy

Kovovýroba a montáž zastřešení

Pro základní školu v Přerově jsme v roce 2018 realizovali výrobu a montáž konstrukce pro zastřešení hlavního vstupu do budovy. Součástí realizovaných prací byly projekční práce, stavební práce, kompletní výroba, povrchová úprava a montáž celé konstrukce pro zastřešení vchodu, včetně potažení komorovými polykarbonátovými deskami Lexan. Výroba konstrukce byla provedena v prostorách naší zámečnické a svařovací dílny.

Nabízíme i všechny služby klasického zámečnictví tj. opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám. Tyto materiály stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a montujeme dle požadavků zákazníků. Provádíme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové. Samozřejmostí je i zpracování výrobní dokumentace nebo výroba drobných atypických prvků na zakázku. Pro výrobu používáme především materiál z válcované konstrukční oceli. Zámečnické práce provádíme ve speciálně vybavené dílně.


Montáž ocelové konstrukce 3D-450x360

Zakázková výroba

Zakázková kovovýroba PZ Trading s.r.o. pro Vás vyrobí výrobky z kovových i nekovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle návrhu a požadavků zákazníka, nebo pomůžeme při vývoji dané součásti či výrobku. Díky kompletnímu vybavení k našim obráběcím strojům můžeme v kovovýrobě uplatnit širokou škálu pracovních postupů na opracovávaných materiálech. Dále se věnujeme výrobě a vývoji prototypů a funkčních vzorků pro výrobu, návrhu a výrobě pomocných přípravků pro výrobu

 • Datum
 • Zákazník
  Základní škola
 • Kategorie
 • Místo
  Přerov
 • Popis
  4 dny
 • Termín
  konstrukce, Lexan