Zahrádka restaurace U Labutě

Výroba a montáž konstrukce

Pro restauraci U labutě v Přerově jsme v roce 2014 realizovali výrobu a montáž zastřešené konstrukce zahrádky před restaurací. Součástí realizovaných prací byly projekční práce, zemní a stavební práce, kompletní výroba, povrchová úprava a montáž celé konstrukce předzahrádky, včetně zastřešení a montáže svodů dešťové vody. Součástí realizace byla i výroba montáž stolů a lavic.

Nabízíme i všechny služby klasického zámečnictví tj. opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám. Tyto materiály stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a montujeme dle požadavků zákazníků. Provádíme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové. Samozřejmostí je i zpracování výrobní dokumentace nebo výroba drobných atypických prvků na zakázku. Pro výrobu používáme především materiál z válcované konstrukční oceli. Zámečnické práce provádíme ve speciálně vybavené dílně.

V rámci kovovýroby zapojujeme svou nápaditost a nabízíme vám výrobu středně velkých konstrukcí a menších výrobků, těch standardních i atypických. Služby naší kovovýroby nabízíme nejen velkým firmám, které dodávají do celého světa, ale také malým odběratelům, kteří pro své podnikání potřebují partnera s perfektními znalostmi a nápady.


Předzahrádka restaurace dřevěná, zastřešená

Zakázková výroba

Zakázková kovovýroba PZ Trading s.r.o. pro Vás vyrobí výrobky z kovových i nekovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle návrhu a požadavků zákazníka, nebo pomůžeme při vývoji dané součásti či výrobku. Díky kompletnímu vybavení k našim obráběcím strojům můžeme v kovovýrobě uplatnit širokou škálu pracovních postupů na opracovávaných materiálech. Dále se věnujeme výrobě a vývoji prototypů a funkčních vzorků pro výrobu, návrhu a výrobě pomocných přípravků pro výrobu

 • Datum
 • Zákazník
  Restaurace U Labutě
 • Kategorie
 • Místo
  Přerov
 • URL
  https://www.labut.cz/
 • Termín
  montáž 10 dnů